Diz ağrılarımı hangi durumlarda ihmal edersem, karşıma hangi sorunlar çıkar?

Diz ağrılarını yukarıda “Hangi durumlarda dizim ağrıyorsa doktora gitmeliyim” sorusunda bahsettiğim konular çerçevesinde ihmal edildiği zaman sorunlar çıkabilir. Dizin hastalıklarında iki önemli nokta vardır. Bunlardan birincisi insanda kötü huylu kemik tümörleri en sık diz çevresinde olur ve “Hangi durumlarda dizim ağrıyorsa doktora gitmeliyim” sorusunda bahsi geçen durumların ihmalinde diz ekleminin kıkırdak ve kemik yapısının bozulması ve de diz ekleminin harap olması söz konusu olabilir.

Diz ağrılarımı hangi durumlarda ihmal edersem, karşıma hangi sorunlar çıkar?” hakkında 2 yorum

 1. Iyi gunler Doktor bey. Ben sizin hastaniz İkranur Yilmaz in ablasiyim. İkra suan 11aylik 1bucuk aylikken ona kalca cikikligi nedeni ile cift bez baglamasi gerektigini soylediniz. Daha sonrada korse verdiniz. Korseyi kullandik. 4ay kadar sonra iyilestigni soyleyip cikardinz. 2hafta once tekrar kontrole geldik siz yoktunuz korhan diye bi doktor vardi sanirim film istedi filme bakip tekrar korse takmasi gerektigini soyledi. Bu cocuk artk hareket halinde tekrardan korse takmak cok cok zor. Tekrardan sizinle gorusmek istiyoruz. Goztepe egitim arastirmadan ayrilmissiniz bugun oyle duydum. Size nasil ulasabiliriz.

  • SAYIN YILMAZ,
   HAZİRAN 2014 DEN İTİBAREN ÇENGELKÖY MEDİVİA HASTANESİNDE ÇALIŞMAYA BAŞLIYACAM. SGK, SSK, EMEKLİ SANDIĞI, BAĞKUR ANLAŞMALI BİR HASTANE. ARZU EDERSENİZ ORADA GÖRÜŞÜRÜZ.
   SELAMLAR
   DOÇ DR. KORAY ÜNAY

Yorumlar kapalı.